background
O naší firmě

Provádíme specializované izolace

O nás

Naše firma působí úspěšně na německém a českém trhu už čtvrtým rokem. Vážíme si především důvěry mezi zákazníkem a naším týmem. Důkazem naší precizně a skvěle odvedené práce jsou projekty dokončené včas a bez komplikací. Dokážeme se skvěle přizpůsobit požadavkům zadavatele a zároveň jich dostát, to je možné především díky našim zkušenostem z větších projektů, na kterých se náš tým podílel. Vždy jsme schopni pružně reagovat na podmínky daného projektu na základě certifikovaných oprávnění, která jsou uznávaná po celé Evropě. Těšíme se na spolupráci. Team Kalvoda Group

Kontakt
about

Co říkají naši klienti

author thumb Petr Kubeš klient
author thumb Jan Novotný klient
author thumb Ondřej Opletal klient

Firmu KalvodaGroup jsme oslovili na základě doporučení. Celková spokojenost s provedenou prací.

Firma pana Kalvody vyhrála výběrové řízení u našeho zadavatele projektu. Musíme zejména vyzdvihnout skloubení kvality, rychlosti a ceny. Tyto faktory hráli hlavní roli v míře spokojenosti. Vřele doporučujeme spolupráci s touto firmou.

Kalvoda Group je jednou z mála firem na trhu, kde jsem se konečně setkal s profesionálním přístupem. Jde poznat dlouholeté působení na německém trhu, které dokázali přenést sem k nám do republiky.